SEZON 2020/2021 Gotowi?

Nie możemy się już doczekać zimy! Jesteśmy dobrej myśli i mamy nadzieję, że żaden wirus nie stanie nam na drodze!

Przedstawiamy Wam nasz harmonogram na najbliższy sezon:

  1. Maso Corto 28.11-4.12.2020
  2. Bukovel 13.12-18.12.2020
  3. Bukovel 17.01-22.01.2021
  4. Bukovel 31.01-5.02.2021
  5. Bukovel 7.02-12.02.2021
  6. Bukovel 21.02-26.02.2021
  7. Bukovel 14.03-19.03.2021

Jeżeli ktoś z Was ma jakieś uwagi, a może macie grupę znajomych, która chciałaby pojechać w innym terminie, dajcie znać!

Wszystkie nasze wyjazdy do Bukovela rozpoczynają się w niedzielę bardzo wcześnie rano, z powrotem w Lublinie jesteśmy w piątek w późnych godzinach nocny.

Wyjazdy alpejskie zwykle organizujemy w dniach od soboty do soboty (wyjazd z ośrodka alpejskiego w piątek po nartach).

Na wszytskich naszych wyjazdach zapewniamy wieczorne atrakcje! Szczegóły wkrótce!

 

Start typing and press Enter to search