O NAS

Jesteśmy z Lubelszczyzny, a dokładnie z miasta Bełżyce. Są to tereny jak wskazuje położenie- nizinne, a my wbrew temu mamy umiłowanie do gór, w szczególności do tych ośnieżonych. Ta pasja pozwoliła zintegrować grupę ludzi- miłośników narciarstwa.

Tworzymy towarzystwo, które chcę przede wszystkim doskonalić się w technikach jazdy na nartach pod okiem profesjonalistów w celu odkrywania i w pełni wykorzystywania infrastruktury sportów zimowych, która nie zawsze była dla nas dostępna, chociażby ze względu na nasze umiejętności.

Miejsce tu znajdzie każdy, ten, który chcę się uczyć jeździć, a także ten, który bez tyczek nie wyobraża sobie jazdy.

Ponadto  myślimy o współorganizowaniu wyjazdów narciarskich, kajakowych, rowerowych, jachtowych. W szczególności chcemy preferować kierunki wschodnie: Ukraina, Rumunia, Bułgaria, Gruzja. Choć może nie jest tam cukierkowo, ale nie kiedy nawet surowo, to zarazem jest to nie zapomniana przygoda.

Zachodnia część Europy jest już za bardzo nastawiana na komercję, a co za tym idzie droga.

Jesteśmy na początku drogi i myślę, że pomysłów nam nie zabraknie, a ile nam się z tego uda zrobić, czas pokaże.

„Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował, tego, czego nie zrobiłeś niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślny wiatr. Podróżuj. Śnij. Odkrywaj. „ M.T.

Wszystkie nasze wyjazdy są organizowane przy współpracy z Biurem Turystyki Narciarskiej.

Z narciarskim pozdrowieniem

Zarząd BTN

Start typing and press Enter to search